Frequently Asked Questions

Basics

What is 365 Golf Range?

In short, we are an entertainment-sports complex that includes a (complete) inclusive, technologically advanced golf game that everyone can enjoy. Coupled with an excellent menu of food, drinks, air-conditioned tees and music, the 365 Golf Range is full of energy that you will feel as soon as you walk through the door.

Naše odpalisko ponúka 10 krytých a vyhrievaných kójí, ktoré využívajú technológiu Toptracer. Súčasťou odpaliska je tiež bohatá ponuka trénerov, ponúkajúcich individuálne aj skupinové lekcie. Samozrejmosťou je aj odpalovanie z trávy a z vonkajších odpalovacích plôch, plus odpalovanie z bunkera na dlhú vzdialenosť. 

Golfisti tiež ocenia hru na krátku vzdialenosť, Putting & Chipping Green, ktorej súčasťou je aj Škótsky bunker.

V spojení s vynikajúcou ponukou snackov, nápojov a priateľským personálom, je naše odpalisko plné energie, ktorú pocítite hneď ako vojdete dverami.

Why is the 365 Golf Range so unique?

Patented Toptracer technology allows you to track the golf ball and accurately evaluate each stroke based on the target it hits.

V spojení s vynikajúcou ponukou snackov, nápojov a priateľským personálom, u nás partia dokáže stráviť aj niekoľko hodín. Golfista zas ocení komfort, pohodlie a moderné technológie (nemáme na mysli len Toptracer), ktoré mu dokáže raketovo zdokonaliť jeho hru na dlhú vzdialenosť. 

Why is golf addictive in our country?

The technology and games you'll find on our tee mean no two visits are ever the same. You can invite your party for a fun evening or family for a pleasant afternoon spent. All you have to do is shoot the ball as far as possible or as close to the goal as possible.

Samozrejmosťou sú až 3 obrazovky nachádzajúce sa v každej kóji, ktoré spríjemňujú Váš zážitok z hry. V blízkosti sa nachádza bar s bohatou ponukou snackov a nápojov, a tiež aj toalety.

Do I need to know the basics of golf?

Toptracer je revolučná technológia, ktorá zmenila spôsob, akým sa golf sleduje v televízii a teraz mení aj zážitok z golfovu samotného. Vďaka vysokorýchlostným kamerám, dokáže zaznamenávať dráhu, rýchlosť aj presnú polohu loptičky. Všetky dáta vyhodnocuje v reálnom čase a zobrazuje na monitore, ktorý sa nachádza v každej z našich 10 krytých kójach. 

Golfistom pomáha raketovo zlepšiť ich zručnosti a negolfistom ponúka širokú škálu hier a súťaží, ktoré ich vtiahnu do víru rivality a porovnávania sa. 

Do I need to know the basics of golf?

Vôbec nie. Už po pár odpaloch budete vedieť, ako sa k loptičke postaviť a ako do nej s palicou udrieť. Náš milý personál Vám s radosťou vysvetlí základy a pokiaľ Vás odpalovanie naozaj chytí, naši osobní tréneri sú pripravení naučiť Vás golf profesionálne. 

Na našom odpalisku si môžete tiež zakúpiť kurz na vytvorenie zelenej karty, s ktorou môžete hrať na akomkoľvek ihrisku sveta. Na kurze sa naučíte všetko o golfe, etike, správaní sa, odpalovaní a hraní celkovo. 

Ukáže mi niekto ako sa to hrá?

Náš milý personál Vám s radosťou vysvetlí základy a pokiaľ Vás odpalovanie naozaj chytí, naši osobní tréneri sú pripravení naučiť Vás golf profesionálne. 

Na našom odpalisku si môžete tiež zakúpiť kurz na vytvorenie zelenej karty, s ktorou môžete hrať na akomkoľvek ihrisku sveta. Na kurze sa naučíte všetko o golfe, etike, správaní sa, odpalovaní a hraní celkovo.

Ako sa mám obliecť?

Móda je spôsob, akým sa vyjadrujeme a preto na našom odpalisku nevyžadujeme formálny golfový dress-code. Oblečte sa tak, aby Vám bolo pohodlne. Poprípade počas chladných dní, aby Vám nebola zima.

What is the cost of firing?

Prices depend on the time spent in the cubicle or the number of balls purchased, so we recommend that you take a look at our CENNÍK. Majte na pamäti, že ceny sú stanovené za čas, nie za osobu.

How much does it cost to rent golf clubs?

Absolutely nothing. All our sticks are free during the game in the cubicle. We have canes for men, ladies, left-handed, right-handed and children.

How many people can play in one hut at a time?

Our cabin can comfortably accommodate 6 people, while the game can be played by a maximum of 6 people. For safety reasons, only one person can fire at a time.

Is alcohol and food available?

365 Golf Range has a complete bar with local drinks to classic cocktails and tasty snacks.

Is your child welcome?

365 Golf Range has a complete bar with local drinks to classic cocktails and tasty snacks.

V bare nájdete široký sortiment alkoholických aj nealkoholických nápojov. Našim TIPom pre Vás, sú skvelé chladené proteínové šejky. Z občerstvenia ponúkame veľké množstvo snackov, bagiet či sladkých dobrôt.

V prípade plánovanej akcie či večierku, Vám na základe dohody vieme pripraviť špeciality, po ktorých sa bude Vaša partia bude zalizovať. 

*predaj alkoholických nápojov osobám mladším ako 18 rokov, je u nás zakázané.

Koľko ľudí môže hrať v jednej kóji?

Do jednej kóje sa pohodlne zmestí 6 ľudí, pričom hru môže hrať maximálne 6 osôb. Z bezpečnostných dôvodov môže však v jednej chvíli odpaľovať len jedna osoba.

Sú u Vás deti vítané?

Určite áno! Pre deti máme pripravené aj detské golfové palice, takže si môžu veselo odpalovať aj oni. Čo je zaujímavejšie, že v blízkej dobe plánujeme vedľa nášho odpaliska vybudovať aj detské ihrisko, takže rodičia budú môcť deti nechať zabávať sa na ihrisku a oni si v pokoji užijú odpalovanie.

What are the rules of our tee?

How do I reserve a place in a covered cabin?

Rezervácie odporúčame vytvoriť si online, cez náš rezervačný systém YOURGOLFBOOKING. V online systéme si môžete svoje rezervácie rýchlo zaplatiť či pohodlne zrušiť. 

Rezervácia je tiež možná telefonicky cez našu recepciu na tel. čísle 0917 365 365 alebo tiež osobne (bez rezervácie). V prípade osobnej návštevy, však nevieme garantovať miesto v krytej kóji. 

Je nutné si pri rezervácii vytvoriť vlastný účet?

Každá rezervácia je viazaná na meno. Len tak vieme čo najjednoduchšie identifikovať vytvorené rezervácie. Náš rezervačný systém vyžaduje, aby bol každý hráč registrovaný na svojej platforme. 

Preto pokiaľ si vytvárate aj telefonickú rezerváciu a ešte ste u nás nikdy neboli, naše milé kolegyne Vás vyzvú k doplneniu zopár bližších informácii, aby sme Váš profil skompletizovali. Pri telefonickej rezervácii, Vám okamžite príde na EMAIL potvrdenie hráčskeho konta v našom rezervačnom systéme. Od tejto chvíle si môžete svoje rezervácie vytvárať a upravovať aj online.

Koľko ľudí môže hrať v jednej kóji?

Do jednej kóje sa pohodlne zmestí 6 ľudí, pričom hru môže hrať maximálne 6 osôb. Z bezpečnostných dôvodov môže však v jednej chvíli odpaľovať len jedna osoba.

Koľko dní dopredu si môžem rezervovať kóju?

Rezervácia kóje na našom odpalisku je možná maximálne na 14 dní dopredu a to aj cez online rezervačný systém, ako aj telefonicky prostredníctvom našej recepcie. V prípade organizovania väčšieho eventu, ako napríklad teambuildingu, športového dňa alebo narodeninovej oslavy, je samozrejme rezervácia možná aj na dlhšiu dobu.

Ak máte záujem o zorganizovanie podobného eventu, zašlite nám prosím dopyt prostredníctvom formulára na stránke SÚKROMNÉ AKCIE.

Do koľko hodín môžem zrušiť svoju rezerváciu?

V prípade, že sa nemôžete na svoju rezerváciu dostaviť, odhláste sa aspoň 12 hodín pred začiatkom rezervácie. V prípade odhlásenia Vám bude platba za vybranú službu vrátená na účet v našom rezervačnom systéme, aby ste ho mohli v budúcnosti opäť využiť. 

Zrušenie rezervácie môžete vykonať cez svoje osobné konto v rezervačnom systéme YOURGOLFBOOKING alebo telefonicky na tel. čísle 0917 365 365.V prípade neodhlásenia sa viac ako 12 hodín pred začiatkom rezervácie, Vám bude suma za danú službu zaúčtovaná ako storno poplatok.

V prípade, že rezervácia bola vykonaná telefonicky, storno poplatok vo výške vybranej služby Vám bude priradený na účet manuálne.

The text of the question goes here

Lorem ipsum dolor site amet, consectetur adipiscing elite. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique. Duis cursus, mi quis viverra ornare, eros dolor interdum nulla, ut comodo diam libero vitae erat. Aenean faucibus nibh et juste cursus id rutrum lorem imperdiet. Nunc ut sem vitae risus tristique posuere.YOURGOLFBOOKING alebo telefonicky na tel. čísle 0917 365 365.

The text of the question goes here

Lorem ipsum dolor site amet, consectetur adipiscing elite. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique. Duis cursus, mi quis viverra ornare, eros dolor interdum nulla, ut comodo diam libero vitae erat. Aenean faucibus nibh et juste cursus id rutrum lorem imperdiet. Nunc ut sem vitae risus tristique posuere.

V prípade neodhlásenia sa viac ako 12 hodín pred začiatkom rezervácie, Vám bude suma za danú službu zaúčtovaná ako storno poplatok. V prípade, že rezervácia bola vykonaná telefonicky, storno poplatok vo výške vybranej služby Vám bude priradený na účet manuálne.

The text of the question goes here

Lorem ipsum dolor site amet, consectetur adipiscing elite. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique. Duis cursus, mi quis viverra ornare, eros dolor interdum nulla, ut comodo diam libero vitae erat. Aenean faucibus nibh et juste cursus id rutrum lorem imperdiet. Nunc ut sem vitae risus tristique posuere.

Pri hraní viacerých kóji naraz, si môžete vytvoriť tímy, ktoré budú súťažiť medzi sebou, čo je neskutočná zábava.

Ak sa rozhodnete rezervovať si viac ako jednu kóju v online rezervačnom systéme, jednoducho pridáte ďalšiu kóju cez tlačidlo “Add more bays”. 

V prípade, že ste väčšia skupina, ponúkame Vám možnosť balíkov pre súkromné akcie, v ktorých sa nachádzajú výhodné ponuky nápojov, skvelých jedál a snackov pre všetkých. Stačí nás kontaktovať prostredníctvom formuláru na stránke SÚKROMNÉ AKCIE.

Aké sú výhody kreditného systému?

V našej ponuke nájdete 3 výhodné balíky kreditného systému, kde môžete dostať až +100 EURový bonus na hranie v našom odpalisku. Kredity je možné používať len na rezerváciu kóje a nákup loptičiek. Všetky informácie, ako aj možnosť zakúpenia, nájdete na našej stránke CENNÍK.