Event options

The perfect place for all events

We organize many birthday parties, corporate events, Christmas parties, bachelorette parties and other special events. This is what makes the 365 Golf Range so special!

Our tee is Suitable for:

Team Building

Birthday Celebrations

Corporate trainings

special events

Entertainment with us supports:

Collaboration

Builds relationships

Communication

Improves productivity

Competition

Stimulates creativity

Team spirit

Reduces monotony

Reduces monotony

Leaving shared memories

restaurant and bar
Oslava narodenín v 365 Golf Range
Oslava narodenín v 365 Golf Range
Oslava narodenín v 365 Golf Range
Oslava narodenín v 365 Golf Range
Oslava narodenín v 365 Golf Range
Oslava narodenín v 365 Golf Range
Options for small and large groups

Plan a Celebration
or event

MALÉ SKUPINY (1 - 6 hráčov)

Rezerváciu eventu s menej ako 6 hosťami, si môžete vybaviť cez online rezervačný systém.V prípade špeciálnych požiadaviek (catering, výzdoba, súťaže, prekvapenia), zašlite nám vyplnený formulár cez tlačidlo REZERVOVAŤ AKCIU.

VEĽKÉ SKUPINY (7 a viac hráčov)

Vďaka skvelým snackom, baru s kompletnými službami, luxusnému vybaveniu a súťažnej zábave, ktorú si každý môže užiť, je 365 Golf Range skvelým miestom pre vaše ďalšie veľké stretnutie!

Naše all-inclusive balíčky zahŕňajú hranie hier, jedlo, nápoje, výzdobu, či prekvapenia. Náš milý a oddaný personál, Vám pomôže zabezpečiť hladký priebeh Vašej udalosti.

V prípade záujmu o zorganizovanie eventu, nám zašlite vyplnený formulár.

Our biggest advantages

Forget boring restaurants or stuffy conference rooms. Events and events at 365 Golf Range are different than anywhere else.

fun for everyone

Whether you're an aspiring golf pro or picking up a club for the first time, the 365 Golf Range is fun for everyone. And it is a unique way to entertain friends or company colleagues in a 100% non-corporate environment.

catering packages

Of course, great events, there is a good load of quality drinks and rich snacks. Our enticing catering packages are perfect for any event.

in all weather

Our spaces for private parties and events can range from six of your best friends to up to 100 employees of your company. And our heated launch booths mean your party will be in full swing even during rain, cold, heat or whatever.

unique enhancements

Want to take your event to the next level? We offer a range of accessories that can only be found in the 365 Golf Range. Add individual tournaments, koe-versus-koi, group lessons, or a personal trainer to your event. You will receive information about all the improvements from our event manager.

FAQ

Najčastejšie otázky

FAQ

Najčastejšie otázky

Aké typy eventov sa môžu na Vašom odpalisku organizovať?

Naše odpalisko je vhodné pre takmer všetky typy eventov. Máme skúsenosti s organizovaním narodeninových osláv, výročí, baby shower-ov (odkrývanie pohlavia dieťaťa), firemných večierkov, teambuildingov, športových dní či párty so živou hudbou a DJ-mi. Od menších eventov o veľkosti jednej kóje pre 6 osôb, sme si už vyskúšali aj tie väčšie, kde sme hostili viac ako 700 osôb. Do každej akcie dávame 100% energie, lásky a zábavy, pretože je pre nás dôležité, aby ste sa Vy a Vaši hostia u nás cítili famózne. 

Koľko dní, týždňov, či mesiacov dopredu si treba odpalisko zarezervovať?

Pokiaľ sa jedná o veľký event (60 a viac osôb), odporúčame kontaktovať nás čo možno najskôr. Dať dokopy stánky s jedlom, nápojmi, športové súťaže, atrakcie a celkovo Váš program, zaberie mnoho času. Pokiaľ sa jedná o menší event, vieme pracovať rýchlo a jediné, čo bude pre Vás dôležité, je voľný dátum na našom golfovom odpalisku. 

V prípade, že budete mať záujem o zorganizovanie eventu, napíšte nám na kopuncova@365Golf.sk a naša manažérka Zuzka si s Vami odkomunikuje konkrétne podrobnosti.

Aké možnosti ponúka golfové odpalisko pre zorganizovanie súkromného eventu?

V rámci golfu, môžete Vy a Vaši hostia využiť vnútorné kóje na odpaľovanie, do ktorých sa pohodlne zmestí 60 ľudí. V nich Vám vieme pripraviť mnoho zaujímavých a zábavných súťaží. K dispozícii máme tiež vonkajšie odpaľovacie plochy a tiež golfové ihrisko na krátku hru. Čo sa týka celkového areálu 365 Golf Range, športové možnosti sú tu naozaj široké. Všetko závisí na veľkosti a druhu Vášho eventu. Pripraviť vieme rôzne športové disciplíny, hry, súťaže či zaujímavé vystúpenia.

Je súčasťou odpaliska aj parkovanie?

Áno samozrejme. Veľkou výhodou nášho golfového odpaliska je jednoduchá prístupnosť z diaľnice (okolo 5 minút) a veľké parkovanie priamo pred odpaliskom.

Je možnosť uzavrieť aj celé odpalisko na súkromný event?

Áno, takáto možnosť tu je. Už sme u nás hostili spoločnosti, pre ktoré sme uzavreli celé odpalisko a pripravili pre nich nezabudnuteľný teambuilding či športový deň.

V prípade, že budete mať záujem o zorganizovanie eventu, napíšte nám na kopuncova@365Golf.sk a naša manažérka Zuzka si s Vami odkomunikuje konkrétne podrobnosti.

Je k dispozícii aj catering na súkromný event?

Každá akcia je pre nás výnimočná, preto aj ponuku jedál a nápojov dôkladne pripravujeme tak, aby ste boli maximálne spokojní. Vieme, že kvalita jedla je najdôležitejšia, preto spolupracujeme len s tými najlepšími v okolí.