Možnosti eventov

Ideálne miesto pre všetky eventy

Organizujeme mnoho narodeninových osláv, firemných akcií, vianočných večierkov, rozlúčok so slobodou a iných špeciálnych akcií. To je to, čo robí 365 Golf Range tak výnimočným!

Naše odpalisko je Vhodné pre:

Teambuildingy

Narodeninové oslavy

Firemné tréningy

špeciálne podujatia

Zábava u nás:

podporuje Spoluprácu

Buduje vzťahy

zlepšuje Komunikáciu

zvyšuje produktivitu

vyzýva k Súťaživosti

Stimuluje kreativitu

rozvíja Tímového ducha

zlepšuje firemnú kultúru

Znižuje monotónnosť

Zanecháva spoločné spomienky

Oslava narodenín v 365 Golf Range
Oslava narodenín v 365 Golf Range
Oslava narodenín v 365 Golf Range
Oslava narodenín v 365 Golf Range
Oslava narodenín v 365 Golf Range
Oslava narodenín v 365 Golf Range
Oslava narodenín v 365 Golf Range
Možnosti pre malé a veľké skupiny

naplánujte Oslavu
alebo event

MALÉ SKUPINY (1 - 6 hráčov)

Rezerváciu eventu s menej ako 6 hosťami, si môžete vybaviť cez online rezervačný systém.V prípade špeciálnych požiadaviek (catering, výzdoba, súťaže, prekvapenia), zašlite nám vyplnený formulár cez tlačidlo REZERVOVAŤ AKCIU.

VEĽKÉ SKUPINY (7 a viac hráčov)

Vďaka skvelým snackom, baru s kompletnými službami, luxusnému vybaveniu a súťažnej zábave, ktorú si každý môže užiť, je 365 Golf Range skvelým miestom pre vaše ďalšie veľké stretnutie!

Naše all-inclusive balíčky zahŕňajú hranie hier, jedlo, nápoje, výzdobu, či prekvapenia. Náš milý a oddaný personál, Vám pomôže zabezpečiť hladký priebeh Vašej udalosti.

V prípade záujmu o zorganizovanie eventu, nám zašlite vyplnený formulár.

Naše najväčšie výhody

Zabudnite na nudné reštaurácie alebo upchaté konferenčné miestnosti. Akcie a eventy v 365 Golf Range sú iné ako kdekoľvek inde.

zábava pre všetkých

Či už ste ctižiadostivý golfový profesionál alebo beriete palicu prvýkrát, 365 Golf Range je zábava pre všetkých. A je to jedinečný spôsob, ako pobaviť priateľov alebo firemných kolegov v 100% nefiremnom prostredí.

cateringové balíčky

Samozrejmosťou skvelých eventov, je poriadná nálož kvalitných nápojov a bohatého občerstvenia. Naše lákavé cateringové balíčky sú ideálne pre každú udalosť.

za každého počasia

Naše priestory pre súkromné večierky a podujatia môžu poňať od šiestich Vašich najlepších kamarátov až po 100 zamestnancov Vašej spoločnosti. Naše vyhrievané odpaľovacie kóje zabezpečia, že sa vaša party môže pokojne konať aj v prípade nepriaznivého počasia.

jedinečné vylepšenia

Chcete posunúť vašu udalosť na vyššiu úroveň? Ponúkame celý rad doplnkov, ktoré nájdete iba v 365 Golf Range. Pridajte do svojho eventu turnaje jednotlivcov, kója proti kóji, skupinové lekcie či osobného trénera. Informácie o všetkých vylepšeniach dostanete od nášho event manažéra.

FAQ

Najčastejšie otázky

FAQ

Najčastejšie otázky

Aké typy eventov sa môžu na Vašom odpalisku organizovať?

Naše odpalisko je vhodné pre takmer všetky typy eventov. Máme skúsenosti s organizovaním narodeninových osláv, výročí, baby shower-ov (odkrývanie pohlavia dieťaťa), firemných večierkov, teambuildingov, športových dní či párty so živou hudbou a DJ-mi. Od menších eventov o veľkosti jednej kóje pre 6 osôb, sme si už vyskúšali aj tie väčšie, kde sme hostili viac ako 700 osôb. Do každej akcie dávame 100% energie, lásky a zábavy, pretože je pre nás dôležité, aby ste sa Vy a Vaši hostia u nás cítili famózne. 

Koľko dní, týždňov, či mesiacov dopredu si treba odpalisko zarezervovať?

Pokiaľ sa jedná o veľký event (60 a viac osôb), odporúčame kontaktovať nás čo možno najskôr. Dať dokopy stánky s jedlom, nápojmi, športové súťaže, atrakcie a celkovo Váš program, zaberie mnoho času. Pokiaľ sa jedná o menší event, vieme pracovať rýchlo a jediné, čo bude pre Vás dôležité, je voľný dátum na našom golfovom odpalisku. 

V prípade, že budete mať záujem o zorganizovanie eventu, napíšte nám na kopuncova@365Golf.sk a naša manažérka Zuzka si s Vami odkomunikuje konkrétne podrobnosti.

Aké možnosti ponúka golfové odpalisko pre zorganizovanie súkromného eventu?

V rámci golfu, môžete Vy a Vaši hostia využiť vnútorné kóje na odpaľovanie, do ktorých sa pohodlne zmestí 60 ľudí. V nich Vám vieme pripraviť mnoho zaujímavých a zábavných súťaží. K dispozícii máme tiež vonkajšie odpaľovacie plochy a tiež golfové ihrisko na krátku hru. Čo sa týka celkového areálu 365 Golf Range, športové možnosti sú tu naozaj široké. Všetko závisí na veľkosti a druhu Vášho eventu. Pripraviť vieme rôzne športové disciplíny, hry, súťaže či zaujímavé vystúpenia.

Je súčasťou odpaliska aj parkovanie?

Áno samozrejme. Veľkou výhodou nášho golfového odpaliska je jednoduchá prístupnosť z diaľnice (okolo 5 minút) a veľké parkovanie priamo pred odpaliskom.

Je možnosť uzavrieť aj celé odpalisko na súkromný event?

Áno, takáto možnosť tu je. Už sme u nás hostili spoločnosti, pre ktoré sme uzavreli celé odpalisko a pripravili pre nich nezabudnuteľný teambuilding či športový deň.

V prípade, že budete mať záujem o zorganizovanie eventu, napíšte nám na kopuncova@365Golf.sk a naša manažérka Zuzka si s Vami odkomunikuje konkrétne podrobnosti.

Je k dispozícii aj catering na súkromný event?

Každá akcia je pre nás výnimočná, preto aj ponuku jedál a nápojov dôkladne pripravujeme tak, aby ste boli maximálne spokojní. Vieme, že kvalita jedla je najdôležitejšia, preto spolupracujeme len s tými najlepšími v okolí.