KROK 1

Naplánujte si svoju návštevu

Nepotrebujete golfové skúsenosti ani vybavenie. 365 je odpalisko pre každého. Príďte a presvedčíte sa, že golf je novodobá zábava pre všetkých.

Musím mať predošlé znalosti golfu?

Nie, nemusíte. 365 Golf Range je golfové odpalisko, na ktorom si môže zahrať úplne každý. Vďaka technológii TopTracer si golf užije naozaj ktokoľvek – mladí aj starší, malí aj veľkí, ženy aj muži a dokonca aj úplní začiatočníci.“

Koľko ľudí môže hrať naraz?

Do každej kóje sa pohodlne zmestí 6 ľudí, pričom hru môže hrať maximálne 6 osôb naraz. Z bezpečnostných dôvodov však môže odpaľovať len jedna osoba.

Ako dlho vopred sa môžem rezervovať?

Rezervácia 1 kóje (pre 1 – 6 hráčov): Až 14 dní vopred v časoch od 8:00 do 21:00. Rezervácia 2 a viac kójí (pre 7 + hráčov): Môžete si objednať aj niekoľko dní, týždňov alebo mesiacov vopred!

KROK 2

Rezervujte si svoju kóju

Nenechajte nič na náhodu. Počet kójí je obmedzený. Zarezervujte si miesto pre vašu hru jednoducho online. Rýchlo a na pár klikov.

Koľko trvá odpaľovanie v 365 Golf Range?

Ak plánujete trénovať individuálne, klienti strávia u nás zväčša 60 a viac minút. Ak k nám plánujete prísť ako väčšia skupina, odporúčame si rezervovať kóju minimálne na 120 minút.

Koľko stojí prenájom golfových palíc?

Absolútne nič. Všetky golfové palice sú súčasťou Vašej kóje. Máme palice pre mužov, ženy, ľavákov, pravákov aj pre deti. V 365 Golf Range si golfový zážitok vychutná každý.

Môžem prísť odpaľovať aj bez online rezervácie?

Samozrejme, môžete prísť aj bez rezervácie, avšak nevieme vám garantovať dostupnosť kóje. Pri odpaľovaní z trávnika rezervácia nie je potrebná.

KROK 3

Váš profil, Vaša hra

Usaďte sa do svojej vlastnej kóje, vyberte si hru a zažite nezabudnuteľné chvíle so svojimi blízkymi a kolegami. Všetky Vaše odohrané hry a štatistiky zostanú navyše uložené vo Vašom profile.

Máte otvorené aj počas zimy?

Zima alebo zlé počasie nepokazia Váš čas strávený v 365 Golf Range. Naše odpaľovacie kóje sú kompletne kryté a vybavené vyhrievaním, takže vám bude príjemne teplo aj počas zimných mesiacov.

Aké sú vekové obmedzenia?

Skvelá zábava nie je podmienená vekom, avšak naši hostia mladší ako 16 rokov, musia byť mať sprievod osoby staršej ako 18 rokov. 

Je potrebný dress code?

Móda je spôsob, akým sa vyjadrujeme a preto na našom odpalisku nevyžadujeme formálny golfový dress-code.

KROK 4

Užite si svoju hru u nás

Sústreďte sa už len na odpaľovanie, súťaženie a zdolávanie rekordov. Nenechajte sa rušiť, nápoje a občerstvenie sú súčasťou servisu. Stačí si len vybrať z bohatej ponuky a objednať si.

Je odpaľovanie naozaj taká zábava?

Hrali ste niekedy bowling alebo šípky? Skvelé! Odpaľovanie je ešte väčšia zábava! Vyspelá golfová technológia vám umožní nastavenie rôznych druhov hier, ako je streľba na diaľku, streľba na jamku, na presnosť, či komplexný tréning. Na výber máte aj veľké množstvo virtuálnych golfových ihrísk.

Je k dispozícii aj parkovisko?

Samozrejme! Súčasťou nášho odpaliska je aj dostatok parkovacích miest.

Na akú stranu mám hrať?

Stranu si vyberáte podľa svojej dominantnej ruky - tej, ktorou píšete alebo hádžete loptu.